Hakkımızda

Stratus HakkındaStratus Asansör; Ankara’da 30 yılı aşkın süredir, malzeme tedarikçiliği yanında, montaj ve periyodik bakım hizmeti veren firmamız, ürün gamına 2008 yılından itibaren hızlı asansörleri de ekleyerek çok uluslu rakiplerinden geride kalmamayı başarmıştır.

Biz yenilenmeye, taze fikirlere ve gelişmeye her zaman açık olduk. Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulamayı başardık. Şöyle ki; Ankara’da 45m seyir mesafeli, 1000 Kg kapasiteli, 2.00m/sn hızlı, makine dairesiz asansörü ilk kuran firmalardan birisiyiz. Tesis etiğimiz bu asansör ve diğerleri halen kurulduğu günkü halinde, konforlu ve aktif hizmetine devam etmektedir.  Halen düşük enerji tüketimine sahip hızlı ve konforlu asansörlerin montaj ve tedarikçiyiz.

Kendi imalatlarının yanı sıra, tedarikçilerden temin ettiği ürünleri de üretimin her aşamasında kontrol ederek   piyasaya arzını veya montaj sahasına getirilmesini sağlanmakta, sipariş edilen işlerin  akışını sağlıklı yürümesini hedeflenmektedir.

Firmamız fiziki şartlarını, günün koşul ve gereksinimlerini güncel tutmayı, işine olan bağlılığı ve sevgisini kaybetmeden sürdürmektedir.

Vizyon

vizyon

Stratus Asansör müşterilerine, en iyi çözümleri kazanması konusunda danışmanlık yanında, taahhüt ettiği işleri zamanında teslim ederek onlara zaman kazandırmak amacındadır.

Tesis edeceği ürünleri seçerken dayanım, estetik ve müşteri beklentilerini ön planda tutar. Müşterilerinin veya son kullanıcıların sorun yaşamadan, uzun yıllar kullanabileceği paket ürünleri hazırlar ve uygular.

Misyon

misyon

Tesis (montaj) aşamasında makine-donanım gibi fiziki koşulları en üst seviyede tutmak için inşaat, asansör, yürüyen merdiven teknolojilerini yakından takip edip, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak en iyi hizmet ve paket sistem çözümler sunuyoruz.

Biz her zaman arkamızda güler yüzlü insanlar bırakmayı amaçladık ve bunu başardığımıza inanıyoruz.